HAKKIMIZDA

Türkiye'nin uydudan bütün Avrupa ve Türk Cumhuriyetlerine yayın yapan, TÜRKİYE' nin sorunlarını dile getiren, doğru ve dürüst habercilik ilkesi olan, konuşulmayanı, söylenmeyeni söyleyen, Türkiye'nin korkusuz televizyonu YENİÇAĞ tv 24 saat yayın formatıyla yayın hayatına başlamıştır.

Zengin yayın içeriğini oluşturan TÜRKİYE' ile ilgili haber, spor, belgesellerle ülkemizin tanıtımı için önemli bir misyon üstlenmiştir. Ülkemizin ulusal çıkarları doğrultusunda yayınlarını sürdürecek olan YENİÇAĞ tv uydu üzerinde (Türksat 3A-Doğu Frekans: ....., polarizasyon: dikey, sembol: ....., FEC ...) tüm Türkiye, Avrupa ve Türk Cumhuriyetlerinin tamamında yayın yapmaktadır.

Düzeyli, saygın ve objektif yayıncılık anlayışı ile öne çıkacak olan televizyonumuz halkımızın, ve temsil ettiğimiz kültürün taktirini toplamak bizler için öncelikli hedefler arasındadır. Bizlerin yaymaya çalıştığı hizmet inanıyoruz ki sizlerinde beğenisini kazanacaktır.

Bu çerçevede yayına başladığımız günden günümüze kadar olan programları beğeninize sunmanın gururunu ve kıvancını YENİÇAĞ tv olarak yaşıyoruz.

 

Anasayfa I Hakkımızda I Haber & Spor I Gündem & Siyaset I Müzik & Eğlence I Yaşam I Yayın Akışı I İzleyici Temsilcisi I İletişim I Canlı
Sitede yer alan içerikle ilgili telif hakları şirketimize ait olup, izinsiz kullanım halinde mevzuattan doğan tüm hukuki ve cezai haklar için derhal takibata geçilecektir. yenicagtv.com